nesaugumo jausmas

aš noriu kad viskas baigtūsi, mano ne saugumas veda mane į juodumas ir smurtą prieš save ir kitus.

man reikia erdvės kurioje jausčiausi saugus ir laukiamas, nes mano pasaulis netenka sukibimo ir prasmės. suprantu kad esu ligonis ir kartais aš turiu atstumti žmones kurie man brangūs ir savi.

pastarosios kelios savaitės buvo ameninis pragaras, kurį tyrėjau įveikti vienas, bet aš beveik nieko neprisimenu ir tai sunkiausias dalykas.

mano nesaugumo jausmas veda mane į juodumas bet gerai kad išsisukau be ligoninės ir dabar jaučiuosi pakankamai gerai….. tik ar ilgam….

savaitgalis

pagaliau atėjo ta diena kai galima atsipūsti ir vėl “išgirsti save”….. pagaliau viskas susideda į lentynėles ir stalčius, ir man atrodo, kad tai buvo labiausiai įtempta savaitė per šiuos kelis metų mėnesius.

nors savaitgalis, bet man norisi dar judesio ir įtampos, kuri mane priverstų užmiršti pensionatą, karantiną ir tą neviltį kurioje dabar gyvenu.

viskas prasidėjo, filmavimu 15min.lt projektui, kurio prodiuserė mane nustebino savo įžvalgomis, klausimais kurie net patį privertė susimąstyti… Video premiera, jau šį šeštadienį….

šianien, Gyvoji Biblioteka tinkle, truputį jaučiausi vienišas, kai išskirstė į kambarius, bet po to, kai formatas pasikeitė į diskusiją, man pasidarė lengviau nes tada ir pats gali užduoti tau rūpimą klausimą. ir pamatyti kitas “knygas”. ir man tas diskusijos formatas labiausiai patiko ir buvo savas, nors pokytis formatuose šiek tiek iššūks….

šiek tiek vėluoju su NMFX TV kanalu, bet, jeigu viskas bus gerai rytoj, pažadu, įkelti 2 klipus…. neneoriu teisintis, bet visa savaitė, kaip sakiau, buvo pašėlęs riedėjimas