savaitgalis (apžvalga)

šį savaitgalį sirgau, ir ganėtinai rimtai…… nežinau iš kur pasigavau peršalimą, bet jaučiausi nekaip ir nenorėjau su niekuo bendrauti ir net valgyti nelabai norėjau.
šiandien išsigulėjąs, jaučiuosi pakankamai gerai ir reikės atsiprašyti savo draugės ir jai paskambinti

mistinio plaktukas vr2

šiandien išsipildė mano juodžiausios baimės ir neviltys…. mistinio plaktuko rėžimas vėl šjungtas, ir aš buvau paskutinis kuris spėjau išeiti į miestelį.
mano baimė likti be judėjimo liasvės išsipildė visu pajegumu ir tik vienas klausimas kyla kada viskas baigsis.
mano galvoje pilna visokių minčių ir nerimo, šiandien beveik visa diena praleista lovoje. skausmingas supratimas kad viskas beveik baigta, pradėjo skaumais kankinti mano kūną.

riekia kažkaio apeiti mistinį plaktuką ir nepasiduoti.
bet likau be savo bažnyčios, be krašto muziejaus, ir kitų man brangių vietų ir to kas mane palaikytų. nežinau kiek sunki man bus ši plaktuko versija, bet kažkaip ir kažką reikės su tuo daryti ir kažkaip išgyventi

piktas ant savęs

kartais atrodo kad viskas yra tik akimirka su kuria negaliu susitvarkyti. bet viskas mano prote ir emocijose susijaukė ir naktis po nakties, diena po dienos mane veda į niekur.
netikiu kad tai kažkoks slaptas planas mane išvesti iš proto, bet kartais man atrodo kad viskas krenta ne į tas dėžutes.

vis dar einu iš proto, dėl to kad einu iš proto, ir vienintelis vaistas yra pabėgimas iš pensionato ar kelionė kažkur toliau nuo jų. aš vėl pradedu bijoti savęs, ir triukas gali nesuveikti.
šiandien jaučiuosi pakankamai gerai…. vėl galiu pasakyti kad po truputį atsigaunu, kiek tas atsigavimas truks viskas priklauso nuo manęs (Gal būt)