tobulai, netobuli

mano pasaulis nesustojo degti jau beveik keturis mėnesius, aš pavargau ką nors daryti kurti ir kentėti. kartais tai atrodo niekad nesibaigs, ir aš nesustosiu degęs ir skaudama galva lėksiu tolyn, prieš savo įsitikinimus ir gyvenimo vertybes.

gal viskas greitai baigsis, ir aš vėl galėsiu atsigauti ir atgauti savo jegas, gal greitai nebūsiu inkaras ir problema…. gal kada nors aš įrodysiu kad esu normalesnis negu kai esu degančiame pasaulyje……

viskas sustojo ir neteko prasmės, norisi verkti ir griauti savo keturvietį „pasaulį“, kuriame įstrigau jau beveik metus…. kūryba ir svetainės sustojo, viskas atsitrenkė į beprasmybės sieną kurioje matyt įstrigau aš pats….

aš vėl verkiu ir kartojuosi, nes mano mintys ir jausmai paaštrėjo. aš vėl pradėjau jausti ir jaustis pasidavęs , nors suprantu kad viskas turėtų kada nors ( kaip nors) baigtis.

kai sienos nespaudžia

pagaliau atėjo geros, ar beveik geros žinios. pagaliau męs būsim skiepiejami nuo viruso. nežinau ar tai itesa, bet mano nuotaika pagerėjo ir sienos jau nespaudžia.

nedaug liko kad gyvenimas pasidartų lengvesnis, nors ligonių pas mus lyg ir nėra bet vistiek norėtūsi kad jų ir nebūtų.

ar tai bus kitoks pasaulis, taip jis bus kitoks…. reikės dar daug laiko kol viskas grįš į savo taką. bet džiaugiuosi kad yra naujienų, gal gandų, bet sienos jau nespaudžia. lengviau išgyventi ir gyventi tokį gyvenimą kuriame viskas bus…. bus miestelis, ežeras, miškas, muziejus ir kiti dalykai kurie mane atpalaiduiodavo mane……

paskutinės dienos ir laisvė

Šiandien, gal būt, paskutinės dienos kai mes gyvename karantino situacijoje. Šiandien aš supratau kokia skani ir brangi laisvė, laisvė kurios daugiau nenoriu prarasti. Pagaliau baigėsi važiuojančio stogo istorijos, pagaliau baigėsi noras atlikti „laisvės šuolį“.
Dabar kiekvieną dieną ieškosiu mažo stebuklo savo gyvenime ir branginsiu kiekvieną dieną lyg paskutinę….
Iki kito susitikimo kitoje tvoros pusėje.

naujas pasaulis

Žinau kad pasaulis jau nebus toks koks buvo. Virusas paskleidė baimę ir ji užkariaus visus ir viską. Mano šalis atšauks karantiną, bet jis dar ilgai bus žmonių smegenyse.
Dabar kai viskas beveik baigta aš nesidžiaugiu bet labiau liūdžiu, nes visas laukimas gali dar prasitęsti, bet tiek laukiau matyt palauksiu dar , o banhameris bus paslėptas ir kas toliau.
Žinau, kad dar bus apribojimų, bet laukti verta…..
Tikiu kad tai bus atsikvėpimas nuo įsiūčio kuris jau perpildė mano taurę…. gyvenu laukdamas ir nekantrus, pažiūrėti ar dar mus kalins kaleime kuris vadinasi karantinas ( ir jaučiu kad taip)