nemigos pilnos naktys

aučiu kad vėl prarandu kantrybę nors žmogus bandantis ją nevertas mano dėmesio.
“plepys” vėl išmuša mane iš ritmo, ir vėl gresia nemiegota naktis. nežinau kodėl užsikabinu, kodėl kreipiu dėmesį, nors jis man nei kaimynas, nei giminė.
galbūt, tai tas organinės neapykantos jausmas kuris turi kursuoti mano galvoje ir kųne. kaip kai kas pasakė, aš negaliu gyventi be problemų.

yra dar vienas klaustukas, kaip išvengti “plepio”, kai esi apribotas mažos pensionato erdvės, kai yra bendrų patalpų kuriose negali prasilenkti ir nereguoti.
kai esu savo ofise viskas kitaip, bet balkone šalta, ir kartais į tas erdves reikia įeiti. ir kartais atrodo kad “plepys” to ir laukia, nors dar bandau su juo kalbėtis normaliai ir įspėti kad jis nelystų ir neerzintų manės…. bet atsimušu kaip į sieną.

nenoriu daryti klaidos (klaidų) kurios būtų man nepalankios nes tikiuosi kada nors iš čia ištrūkti, ištrūkti iš pensionato

 

galbūt

galbūt man vienam geriau ir ramiau, bet kai liga spaudžia man trūksta to vienintelio prisilietimo kuris mane išvaduotų iš  ilgos vienatvės. dabar geriau kai esu su kitais žmonėmis tas ryšio jausmas atperka visas mano juodumas.

jaučiu kad galėčiau priprasti, bet vėl norisi sugrįžti į savo vienatvę, nes nors sienos spaudžia jaučiuosi sau šeimininkas.

 

keisti jausmai apima mane, lyg ir viskas tvarkoje bet trūksta oro ir vidinės ramybės.

džiaugiuosi kad esu su savo draugais ir pagaliau nurimau tiek protiškai tiek dvasiškai.

praėjo pirma savaitė, žiūrėsim kaip bus toliau……………….

keisti jausmai (virusas ir aš)

esu užrakintas savo namuose kaip ir visas pasaulis, bet jaučiu kaip mano pschikos sveikata rodo savo nagus. kartais atrodo kad galiu įveikti saviizoliaciją ir išlikti ramus bet kartais atrodo kad visas mano kortų namelis girūna nesustodamas

žinau kad ir sveikų žmonių psichika paveikta informacijos ir baimės. visas pasaulis kenčia ir užsidaro, bet mums viskas aštriau ir baisiau.

nesakau kad aš esu kažkuo įpatingas, bet visi mėgstami dalykai netenka prasmės ir aš prarandu norą kažką veikti.
šiandien visą dieną miegojau ir šią naktį vėl manęs laukia bemiegė naktis. nors gaunu medikamentinę pagalbą, bet jau ramiau bet vistiek vis dar einu iš proto…..