#AllLifeMatter (iš kitos gaublio pusės)

aš ilgai galvojau ir mąsčiau apie įvykius vykstančius JAV ir visą ta #BlackLifeMatter judėjimą. Žinoma aš nepateisinu policinio žiaurumo ir to kas įvyko Mineapolyje, bet manau kad yra ir kita pusė, pusė kuri šioje istorijoje liko ( ir liks) neišgirsta.

Pavadinkime tai #ALM – kuriame psichikos negalios žmonės jaučia diskriminaciją, stigmą ir neapykantą. Iš kurių atimamas jų pasaulis ir priverčiami gyventi pensionatuose….

Tai išprievartautos merginos, sulaužytais žandikauliais ir sukrėstom smegenim, kurių prievartautojai gauna lygtines bausmes arba išeina į laisvę….. nes sistema nesuveikia arba suveikia nusikaltėlio naudai…..

Tai pasaulis kuris priešinasi LGBTQ bendruominei, prisidengdami moraliniais ar religiniais įsitikinimais. Kurie turi kentėti ir slėpti savo tikrajį AŠ…. Kai valdžios žmogus pažeidžia įstatymus, gauna baudą ir vistiek kursto savo „ugnį“

Tai moterys patirnčios smutą iš savo vyrų kuriuos ta pati policija negali sutvarkyti nes jos bijo kad joms bus atkeršyta. Kurios turi gyventi prieglaudose….

Visada yra ir kita pusė kuri nevisada būna išgirsta. Aš pasiruošęs negatyvui, nes man rūpi visos gyvybės, senos ir jaunos, neįgaliojo vežimėliuose sėdinčios ir vaikštanęios gatvėm….

Todėl kad #AllLifesMatter